Çocuğunuzun seviyesine özel İngilizce alıştırmalarİngilizce öğrenme süreçlerinin dil öğrenme araçları ile benzersiz bir şekilde kurgulandığı Qkids öğrenme ortamı çocuğunuza dikkat seviyesini daima üst seviyede tutmasına olanak tanıyacak oyunlaştırılmış eğitim dinamikleri ve multimedya araçlarıyla donatılmıştır.

National Geographic Learning akademik referanslarına dayanan Qkids müfredatı sarmal öğretme metodolojisi ile çocuğunuza her derse özel sunduğu içerik üzerinden eğitim ve dil kuralları aktarımı ile akıcı bir İngilizce öğrenme deneyimi sunacaktır.

Qkids öğrenme süreci çocuğunuzun seviyesinin tespit edildiği bir seviye analiz aracı ile başlar, Qkids Analyze Pack® nitelikli öğrenme süreci için yüksek önem taşır. Seviye analizi sonrasında çocuğunuz kendi seviyesinde 60 farklı ders içeriği ile buluşur ancak bu dersler onu sıkmayacak şekilde her seviyede 6 ünite ve her ünitede 10 ders olmak üzere kategorize edilmiş şekilde yer almaktadır.

Çocuklar için İngilizce öğrenme aşamasında sürecin eğlenceli olacak şekilde devam etmesi ancak görseller ve animasyonların bolca kullanılması ve motivasyonu yükseltici dinamiklerin doğru kurgulanması ile mümkün olmaktadır. Qkids’te çocuğunuz tamamladığı her ders sonrasında ödüllendirilir ve bir sonraki dersi istekli karşılamasına yol açan ‘Surprise Egg’ ile buluşur. Ödüllendirme 3-12 yaş arası çocuklarda doğru uygulandığında edinimleri hızlandıran önemli metotlardan biridir. Çocuğunuz sunulan hedefleri daha istekli bir şekilde yerine getirecek ve canı sıkılmadan öğrenme imkanı bulacaktır.

Qkids çocuklar için İngilizce öğrenmeyi hiç olmadığı kadar eğlenceli ve verimli hale getiren benzersiz yaklaşımı ile dilin farklı beceri alanları olarak tarif edilen gramer, kelime, okuma, dinleme ve konuşma alanlarında çocuğunuzu geliştirecek ve siz onun dil öğrenmeye yaklaşımının değiştiğini keyifle gözlemleyeceksiniz. Çocuklar İngilizce öğrenirken belirli aşamalarda takılmamaları ve motivasyonlarının kırılmaması çok önemlidir, Qkids pedagojik referanslara dayanan sistemarik öğretme araçları ile çocuğunuzun öğrenme süreçlerinin asla kesintiye uğramasına asla olanak tanımaz.

Çocuğunuz; kendi dil seviyesinde aktive edilen genel İngilizce seviyeleri için 60, fonetik bölümleri için 30 ve starter seviyesi için 10 ders içeriğinde dilin gerekli tüm beceri alanlarında farklı alıştırmalarla karşılaşır ve alıştırmaların her bir bölümünü tamamladığında eğlenceli animasyonlarla karşılaşır, yanlış yaptığında ise öğrenme süreci durdurulmaz, öğrenme aşamalarında anlık geridönüşlerle çocuğunuzun verimli öğrenmesi amaçlanır ve bölüm sonlarında ise grafiklerle tamamlama yüzdesiyle buluşur. Qkids çocukların hassas algı düzeylerini dikkate alarak belirli bir yaş aralığına kadar başarı kriterini sadece tamamlama oranları üzerinden hesaplar, başka bir deyişle çocuğunuz İngilizce öğrenme aşamasında belirli soruları yanlış cevapladı diye grafiklerde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaz.

Şimdi Qkids interaktif öğrenme platformu ile çocuğunuza benzersiz bir öğrenme deneyimi sunma zamanı.